102, Головне, Новини

Жителі Шосткинського району виявили авіаційну бомбу часів Другої світової війни

Минулої доби, 18 березня, до поліції надійшло повідомлення від жителів Шосткинського району про виявлення боєприпасу часів минулої війни. Вибухонебезпечний предмет був взятий під охорону поліцейськими до приїзду саперів, повідомляє Поліція Сумської області.

Учора до Шосткинського районного управління поліції надійшло повідомлення про те, що у лісі Дружбинського лісництва, на відстані 500 метрів від станції Неплюєве, двоє лісничих виявили авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

Фото – ілюстративне

На місці виявлення боєприпасу виставлено охорону поліції до прибуття саперного підрозділу спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Управління МНС України.

19 березня піротехнічним відділенням Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України знешкоджено німецьку авіаційну бомбу SC-500 часів Другої світової війни💣, яку напередодні виявили місцеві лісники.

Пролежавши в землі більше 70 років, вона все ще загрожувала людям. Піротехніки обережно помістили авіабомбу до спеціально обладнаного піротехнічного автомобіля і транспортували на спеціальний майданчик підриву.

Поліція нагадує громадянам, що у разі виявлення будь-де, зброї, боєприпасів, чи інших вибухонебезпечних предметів, найголовніше відмітити місце знахідки, відійти на безпечну відстань та викликати поліцію.

Коментувати