Війна РФ проти України, Волонтерство, Діти, Міжнародна підтримка, Новини

Діти Шосткинської громади, які постраждали внаслідок воєнних дій, отримали різдвяні привітання від Санти

Напередодні різдвяних свят діти Шосткинської громади, які зазнали впливу війни, отримали особливі різдвяні привітання від Санти. Святкову ініціативу вдалося реалізувати завдяки підтримці гуманітарної організації ADRA Ukraine та громадської організації «Клуб рибалок України – Сумщина».

Для багатьох хлопчиків і дівчат ці теплі передсвяткові зустрічі стали не просто подарунком, а важливим знаком уваги, турботи та підтримки. Щирі емоції, усмішки й атмосфера справжнього дива допомогли дітям хоча б на мить відволіктися від пережитого та відчути радість дитинства.

Організатори наголошують, що у складні для країни часи особливо важливо підтримувати дітей, які найбільше потребують психологічного тепла й відчуття безпеки.

Клуб рибалок України – Сумщина щиро вдячні партнерам за постійну увагу до потреб дітей Сумщини та спільну роботу задля збереження їхнього дитинства, віри й надії на краще майбутнє.

Коментувати