Події, Суспільство

ДБР виявило підпільний склад місцевого осередку партії ОПЗЖ на Сумщині (ВІДЕО)

Працівники Державного бюро розслідувань у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності секретаря Охтирської міської ради, членкині партії ОПЗЖ, виявили в Охтирці приміщення, у якому ховали пропагандистську літературу та іншу атрибутику партії, про це повідлмляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

За отриманою інформацією, після того, як регіональний офіс партії був зруйнований у ході наступу російських окупантів, місцеві активісти ОПЗЖ почали «рятувати» майно. Речі перевозились у приміщення, яке належить колишньому правоохоронцю — депутату Охтирської міської ради від ОПЗЖ, – вказано в повідомленні.

Під час обшуку працівники ДБР виявили:

– пропагандистські газети та листівки;

– комп’ютерну техніку, мобільні телефони, блокноти з чорновими записами із доказами протиправної діяльності;

– посвідчення помічників народного депутата України.

Крім того, встановлено, що місцеві партійці ОПЗЖ під час повномасштабного наступу окупантів, відкрито пропагували «русский мир», закликали підтримувати дії країни-агресора та допомагати окупантам.

Зокрема, секретар Охтирської міської ради, представниця партії ОПЗЖ, у соціальних мережах та інтерв’ю публічно висловлювалася на підтримку окупації України.

Досудове розслідування за фактами колабораційної діяльності триває. Повідомлення про підозру будуть оголошені найближчим часом. Всі зрадники будуть ідентифіковані та понесуть суворе покарання.

Коментувати