Офіційно, Події

Вакциновані пенсіонери безкоштовно отримають смартфон – Зеленський

Президент Володимир Зеленський пообіцяв усім вакцинованим українцям віком від 60 років безкоштовний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це він заявив на онлайн-презентації нових послуг «Дія» Diia Summit 2022.

Глава держави наголосив, що якісний мобільний і фіксований інтернет має з’явитися в кожному куточку країни, і ним зможе скористатися кожен громадянин будь-якого віку.

Переваги цифрової держави мають бути доступні всім незалежно від віку. Тому навесні буде запущено нову велику державну програму. Всі охочі вакциновані українці старші 60 років отримають від держави безкоштовний якісний, сучасний, швидкий смартфон і пільговий тариф, – зазначив він.

За словами Володимира Зеленського, ця програма є шляхом до головної мети – забезпечити доступ до інтернету всім громадянам України.

Держава у смартфоні» – для всіх. Можливість впливати на процеси в державі – для всіх. Не лише через класичні інструменти, а й завдяки сучасним технологіям. Це народовладдя в максимально широкій формі – офлайн та онлайн, – наголосив Президент.

За словами віцепрем’єра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, запис на отримання безкоштовних смартфонів для вакцинованих українців віком 60+ років розпочнеться у квітні 2022 року.

Які це будуть смартфони, коли їх видаватимуть і за рахунок яких джерел фінансування поки не визначено,

Глава держави також розповів, що українці можуть долучитися до визначення офіційної назви цієї програми, взявши участь в опитуванні, яке відсьогодні доступне в «Дії».

– Обирайте свій варіант, дивіться, як працює електронна демократія в «Дії», впливайте на розвиток цифрової держави, – закликав Президент.

Коментувати